Forumul Pasionatilor de Vehicule
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa facem cunostinta

2 participanți

In jos

Sa facem cunostinta Empty Sa facem cunostinta

Mesaj Scris de Adrian (Administrator) Sam Mai 20, 2017 10:51 pm

Numele meu este Adrian Kaba, am 19 ani si locuiesc in Buzau. Pasiunea pentru mijloacele de transport a inceput inca de mic copil, de cand priveam lumea de la bordul autobuzului Ikarus 260 (in Bucuresti), si asa am inceput sa fiu fascinat de autobuze, mereu vorbeam de ele, puneam intrebari, il enervam pe tata ca toata ziua buna ziua numai despre asta vorbeam, avand in vedere ca el era soferul Laughing si cu ocazia acestei copilarii, eram si salvat de la orele neplacute de la scoala. Laughing Am deschis acest forum sa-mi pot descrie pasiunea proprie pentru vehicule, cum ar fi autobuzele, troleibuze, tramvaiele (vedeti pe forum) de-a lungul timpului, in special celor din Bucuresti. Multe din pozele care o sa le vedeti sunt poze vechi, dinainte de 2015 cand inca locuiam in Bucuresti. Revenind la forum, fiindca nu prea am experienta in dezvoltarea acestui forum, e posibil mereu sa vedeti modificari si diverse copii de pe alte forumuri (cum ar fi, regulamentul sau icoanele topicelor, sper sa nu se supere nimeni). Cam atata pana acuma, sper sa ne intelegem bine! Smile
Sa facem cunostinta 18595521_297055744086353_4635935214332813630_o
Adrian (Administrator)
Adrian (Administrator)
Admin

Mesaje : 949
Data de inscriere : 19/05/2017
Varsta : 26
Localizare : Buzau

https://clubtransport.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sa facem cunostinta Empty Re: Sa facem cunostinta

Mesaj Scris de Paul_Trainz Lun Mai 22, 2017 7:32 pm

Salutare !
Ma numesc Paul, am 29 de ani, sunt din localitatea Bicaz, jud. Neamt.
Hobby-ul pentru trenuri (si nu numai!) a inceput cu ocazia navetei la liceu, apoi la facultate...hobby care s-a mentinut si la ora actuala Very Happy Imi plac trenurile si autobuzele UDM/Ikarus, automobile clasice...deci cam tot ce e clasic in materie!
Toate cele bune !

Paul_Trainz

Mesaje : 14
Data de inscriere : 22/05/2017

Sus In jos

Sa facem cunostinta Empty Re: Sa facem cunostinta

Mesaj Scris de Adrian (Administrator) Lun Mai 22, 2017 7:34 pm

Bun venit Paul! Smile
Adrian (Administrator)
Adrian (Administrator)
Admin

Mesaje : 949
Data de inscriere : 19/05/2017
Varsta : 26
Localizare : Buzau

https://clubtransport.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sa facem cunostinta Empty Re: Sa facem cunostinta

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum